Vælg afdeling
Vælg land

Anders Høvring Hansen

Digital Marketing Specialist

DK – Odense

+(45) 60 25 40 11

andershh@redweb.dk

Bo Foght

Frontend projektleder

DK – Odense

+(45) 23 88 87 73

bo@redweb.dk

Britta Acheampong

Lead Digital Art Director

DK – Odense

+(45) 65 74 06 25

britta@redweb.dk

Hans Erik Jepsen

Backender

DK – Odense

+(45) 23 88 87 78

hejepsen@redweb.dk

Hans Henrik Christensen

Senior Frontender

DK – Odense

+(45) 23 88 87 76

hans@redweb.dk

Jesper Bak

Digital marketing specialist

DK – Odense

+(45) 60 25 40 09

jesperb@redweb.dk

Jim Vestergaard

CSO

DK – Odense

(+45) 22 91 96 84

jiv@redweb.dk

Kasper Kjerulff

Digital marketing specialist

DK – Odense

+(45) 60 25 40 12

kmk@redweb.dk

Lillian

Administration og økonomi

DK – Odense

+(45) 23 88 87 71

lillian@redweb.dk

Luis Lucas

Backender

DK – Odense

+(45) 23 88 87 78

luis@redweb.dk

Mathias Juul Jensen

Art Director

DK – Odense

+(45) 60 25 40 03

mathias@redweb.dk

Ronni K. Gothard Christiansen

CEO

DK – Odense

+(45) 23 88 87 70

ronni@redweb.dk

Steffen Rytter Postas

System administrator

DK – Odense

+(45) 60 25 40 02

steffen@redweb.dk

Steffen Sørensen

Backender

DK – Odense

+(45) 23 88 87 78

stef@redweb.dk

Tien Loan Tran

Teknisk projektleder

DK – Odense

+(45) 60 25 40 07

tien@redweb.dk

Bao Tran Nguyen

Backender

VN – Ho Chi Minh

bao.tran@redweb.dk

Du Nguyen

Backender

VN – Ho Chi Minh

du.nguyen@redweb.dk

Duc Anh Pham

Backender

VN – Ho Chi Minh

duc@redweb.vn

Hieu Tran Trung

Digital Marketing Specialist

VN – Ho Chi Minh

hieu.tran@redweb.dk

Hoai Nguyen Cao

System Administrator

VN – Ho Chi Minh

hoai@redweb.dk

Hoang Nguyen Duy

Backender

VN – Ho Chi Minh

hoang@redweb.dk

Hồng Ma Thi

Projekt konsulent

VN – Ho Chi Minh

hong@redweb.dk

Hugo Rafael Azevedo

Backender

PT – Marco de Canaveses

hugo@redweb.dk

Hung Van Nguyen

Backender

VN – Ho Chi Minh

hung@redweb.dk

Huy Hoang Ho

Projekt konsulent

VN – Ho Chi Minh

huy@redweb.dk

Jerri K. Christiansen

CEO Vietnam

VN – Ho Chi Minh

+(45) 36 98 77 78

jerri@redweb.dk

Julien Vonthron

Backender

FR – Antibes

julien@redweb.dk

Khoa Tran Vo Dang

Designer

VN – Ho Chi Minh

khoa.tran@redweb.dk

Kristijan Živčec

Backender

HR – Zagreb

kristijan@redweb.dk

Lu Nguyen Nhat

Teknisk projektleder

VN – Ho Chi Minh

lu@redweb.vn

Marcos Culajay

Frontender

GT – Guatemala city

marcos@redweb.dk

Maryna Shandak

Frontender

UA – Zaporizhzhia

maryna@redweb.dk

Noemí Sánchez del Río

Backender

ES – Logroño

noemi@redweb.dk

Nuno Lopes

Backender

PT – Évora

nuno@redweb.dk

Oscar Iboy

Senior QA tester

GT – Guatemala

oscar@redweb.dk

Phu Ly Gia

Designer

VN – Ho Chi Minh

phu.ly@redweb.dk

Ruslan Aliyev

Backender

VN – Ho Chi Minh

ruslan@redweb.dk

Tan Thi Huynh

Digital marketing specialist

VN – Ho Chi Minh

thi@redweb.dk

Tan Trieu Tran

Frontender

VN – Ho Chi Minh

tan@redweb.dk

Thanh Trieu Van

QA tester

VN – Ho Chi Minh

thanh@redweb.dk

Thao Nguyen Thi Thanh

QA tester

VN – Ho Chi Minh

thao.nguyen@redweb.dk

Thao Nguyen Thi Thanh

Content Marketing Executive

VN – Ho Chi Minh

thao@redweb.dk

Tho Cao Thi Thi

HR og accounting

VN – Ho Chi Minh

tho@redweb.dk

Tito Alvarez

Udviklingschef

GT – Guatemala City

tito@redweb.dk

Vinh Do The

Senior projekt manager

VN – Ho Chi Minh

vinh@redweb.dk

Vladimir Shandak

Backender

UA – Zaporizhzhia

vladimir@redweb.dk